Loading...
A XXIII. Töltöttkáposzta Fesztivál programja

A XXIII. Töltöttkáposzta Fesztivál programja

Szeptember 20., csütörtök

A település díszbe öltözik.


Szeptember 21., péntek

„Gyermekek napja” – Mini Töltött káposzta fesztivál.

09:00 VI. Sóvidéki tömegfutás;
10:00 Fiatalok Futball bajnoksága – V. Sóhát Tini Kupa – parajdi tornaterem;
11:00 Gyerek töltöttkáposzta fesztivál – Csapatok: kukták bemutatkozása;
12:00 Vetélkedők – Ügyességi játékok;
14:00 Kozsik József gyerekműsora;
15:00 Mini káposztafesztivál zsűrizése;
16:00 Eredményhirdetés – Gyerek töltöttkáposzta fesztivál és utcák díszítése;
17:00 PUFI – Interaktív gyerekműsor;
18:00 Kamaszok ifjúsági színtársulat Marosvásárhely – Botladozva ( avagy kamaszélet dalban) ;
18:30 Zumbatomik (gyerek csoport)
19:00 Gyerekkoncert - Csepregi Eva


Szeptember 22., szombat

07:30 Ébresztés rezesbandával;
09:30 A káposzta fesztivál résztvevőinek ünnepélyes felvonulása a sóbányától a központi parkig;
10:30 Megnyitó – Bokor Sándor polgármester köszöntő beszéde;
11:00 Kukták bemutatkozása;
12:00 Műsorok, folk – műsorok, helyi és testvértelepülések fellépői: Nóta-móka zenekar – Felsősófalva, Gyermekláncfű – Alsósófalva, Parajdi fiatalak műsora, Felsősófalvi Súgó Néptánccsoport, Emődiek Folk Műsora: -Emőd Brass Fúvószenekar, Emődi Pincegazdák Dalárdája, Vityuka Emődi Hagyományőrző Néptánc csoport.
15:00 Kondérnokok esküje – a kondérnokok végig kóstolják a kuktáik főztjeit – zsűrizés;
16:00 Arany Griff Rend – középkori hadi bemutató;
16:30 Íjász bemutató – Szírti Sasok Alsósófalva;
16:30 Éva Zumba - felnőtt csoport;
17:00 Maros Néptánc együttes _HU;
18:00 A kukták remekei - Eredményhirdetés
19:30 Örökség együttes
21:00 DJ Project– RO;
22:00 Utcabál.


Szeptember 23., vasárnap

Zúg a fenyves – XXXX. Rezesbandák találkozója.

10:00 Sóvidéki Kézi labda bajnokság – VI. Káposztakupa;
11:00 „Zúg a fenyves” – Rezesbandák gyülekezése – felvonulás – Parajd központjában;
12:00 Idősek köszöntése;
12:30 Parajdi egyesített Egyházi Kórus ;
13:00 Gyimesvölgye férfi kórus
13:30 Kopjafa koszorúzás Szász János karnagy tiszteletére;
14:30 Rezesbandák bemutatkozása;
17:00 Maros együttes _RO;
18:00 Tamás Gábor;
19:30 Zoltán Erika;
21:00 Dupla KáVé & Köteles Cindy;
22:00 Tűzijáték- program zárás.


Szervezők
Médiatámogatók
Benevezési lap kitöltése